Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlavní postavy

Vito Scaletta

Vito Scaletta

Hlavní postava hry, kterou budete ovládat. Mladík pocházející ze Sicílie, o poznání mladší než Tommy z prvního dílu, vyrůstal v těžkých podmínkách. Jeho životní náplní byly malé krádeže, které prováděl spolu se svými kumpány. Jednoho dne vyloupil spolu s nejlepším kamarádem Joem klenotnictví, a jak sami asi tušíte, nedopadlo to úplně podle jejich plánu. Joe utekl, ale Vito takové štěstí neměl. Nešel však do basy, místo toho si vybral válku, která právě zuřila. Při návratu domů je smířen s tím, že ho nikdo nečeká. Brzy však zjistí, že se mýlil, a to přesně v okamžiku, kdy ho starý přítel Joe, který se už začíná zasvěcovat do mafiánského řemesla, po příjezdu na nádraží poplácá po rameni. Zde začíná jejich cesta za splněním životního snu – bohatstvním, respektem, ženami…

vitoscaletta.jpg

 

 

Joe Barbaro

Nejlepší kamarád hlavního hrdiny. Svou povahou se příliš neliší od Paulieho z prvního dílu. Je to výbušný cholerik, který nejdřív koná, a až pak se ptá (což vás dostane párkát do pěkné šlamastiky), nikdy však nezkazí žádnou zábavu. Života si užívá plnými doušky, rád se pořádně nají, napije a užije si s dámskou společností. Zabíjení mu nečiní problémy, a je to právě Joe, kdo vás zasvětí do gangsterského života.

 

joe_01.jpg

 

Henry Tomasino

Syn sicilského mafiána, který ho v roce 1931 poslal do Ameriky, aby ho ochránil před Musollinim. Je právoplatným členem místní rodiny Clemente, pro kterou pracuje. Pod svá “křídla” si vezme právě Vita a Joea.

 

 

henrytomasino_large.jpg

 

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< leden / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 68369
Měsíc: 471
Den: 11